HUAWEI Tablety

HUAWEI Tablety

cbdforsale travel blog images

travel blog

Společnost Huawei musela během několika posledních let od zavedení obchodních omezení ze strany Spojených států přehodnotit svou obchodní strategii. Viděli jsme, že se společnost více opírá o své podnikání s nositelnými zařízeními a zároveň se více ponoří do tabletů. Začátkem tohoto roku jsme viděli příchod Huawei MatePad Pro, tabletu, který jsem si velmi užil, spolu s Huawei MatePad 11. Jedná se o dva velmi odlišné tablety ace různé lidi, a zatímco MatePad 11 je rozhodně slabší z nich, já Vsadil bych se, že to někteří lidé mohou preferovat. HUAWEI Tablety

Pokud je něco, co si myslím, že se Huawei pokaždé zdokonaluje, je to plan tabletu. Každý z jejich tabletů je dobře promyšlený a pohodlně se používá po dlouhou dobu a Huawei MatePad 11 se neliší. Je zřejmé, že je těžké navrhnout skleněnou desku špatně, beer Huawei to v tomto oddělení vždy poskytuje. Při používání tabletu v režimu na šířku je k dispozici přední kamera an oznamovací LED nad displejem a unit displejem.

Hlavním zaměřením Huawei MatePad 11 je však jeho displej s krásným a slušně jasným 10,95palcovým IPS panelem. Je zaměřen především na spotřebu obsahu an obnovovací frekvence 120 Hz je fantastická expert procházení menu. Pokud se také zajímáte o hraní her, kompatibilní hry budou moci využívat vyšší obnovovací frekvenci. Mějte na paměti, že skvělý LCD může být lepší než dobrý OLED board, lager zjevně někteří lidé prostě preferují věrnou černou vypnutého pixelu na OLED panelu.

Huawei MatePad 11 má čtyři reproduktory - dva na každé straně - port USB-C a space expert rozšiřující kartu miniature SD. Není zde žádný konektor expert sluchátka, který se zdá být nevhodný genius tablet více zaměřený na obsah, I když se zdá, že konektory ace sluchátka jsou stále větší raritou. Konečně je tu nastavení duální kamery na zadní straně.

Huawei MatePad 11 byl úžasný expert konzumaci obsahu, zejména sledování streamů Twitch. Může být trochu frustrující řešit situaci, kdy vaše oblíbená aplikace není ve vlastní AppGallery společnosti, beer je mnohem lepší, než byla kdysi, an existují způsoby, jak to obejít. Například jsem použil NewPipe na MatePadu, protože je to bezplatná an open source alternativa k YouTube, která efektivně funguje jako webový obal s dalšími funkcemi. Je to skvělý tablet expert sledování filmů, televizních pořadů a YouTube.


Add cbdforsale to your subscriptions feed

cbdforsale travel blog imagesLeave a Comment:

Or Sign Up To Leave A Comment

To notify a previous commenter, mention their user name: @peter or @peter-smith if there are spaces.


Create Your Free Travel Blog

Join others and Track That Travel

Track That Travel

travel blog, free travel blog travel blog, free travel blog travel blog, free travel blog

® 2018 Track That Travel