Profesyonel Masör veya Masöz Olarak Nasıl Başlanır?

Profesyonel Masör veya Masöz Olarak Nasıl Başlanır?

cbdforsale travel blog images

travel blog

Öncelikle danışanlarınızdan alacağınız tepkiler sizi harika hissettirecek. Sizi bu kadar tatmin edebilecek çok fazla iş yok. Benim muayenehaneme gelen danışanlarımın tamamen stresli olduğunu ve masajlarını yaptırdıktan sonra yüzlerinde bir gülümseme olduğunu, sakinleştiğini, kendilerini çok iyi hissettiklerini, daha derin nefes aldıklarını ve aniden gördüklerini görmekten gerçekten zevk alıyorum. gözlerinde yine o küçük ışıltı var. buraya tıklayın İstanbul Masöz Sitemiz hakkında daha fazla bilgi almak için.

 

 
Masaj terapisti olarak çalışmanın bir başka avantajı da, isterseniz çok fazla özgürlüğe ve bağımsızlığa sahip olmanızdır. Omzunuzun üzerinden bakan ve size işlerin nasıl yapılacağını söyleyen bir patronunuz yok.

 

Ve başlamak gerçekten çok kolay. Sadece oraya git ve masajını birkaç kişiye sun. Gazeteye birkaç ilan asın. Yeni başladığınızda çok fazla para harcamasanız da, ilanlar bölümü tamamen iyidir. Bazı gazeteler müşteri yaratmada diğerlerinden daha etkili olacaktır ve hangilerinin bir zamanlar etkili olduğunu ve hangilerinin olmadığını takip ettiğinizden emin olmak istersiniz.

 

Bunun sizin için doğru meslek olup olmadığından emin değilseniz, büyük bir taahhütte bulunmadan deneyebilirsiniz. Önce masaj okullarına gidip lisanslı bir masaj terapisti olmak yerine, rahatlatıcı masajlar sunmaya başlayabilirsiniz. Bu masajların terapötik bir amacı yoktur, sadece iyi hissettirir ve kişiyi rahatlatır.

 

Emin olmak istediğiniz tek şey, eyaletinizin lisans yasalarına uymanızdır. İşletmenizin reklamını nasıl yapacağınız, masaj teklif ettiğinizde ne tür iddialarda bulunabileceğiniz çok sıkı bir şekilde düzenlenmiştir - bu nedenle ne yapmanıza izin verildiğini ve ne yapmanıza izin verilmediğini bildiğinizden emin olun.

 

O zaman biraz deneyim kazanın. Önce arkadaşlarınızla ve ailenizle pratik yapın. Stresten bıkmış bir arkadaş görürseniz, ona hızlı bir geri ovma teklif edin. Elbette bunun için ücret almamalısınız. Bu gerçekten sadece başlamakla ilgili. Deneyim kazanmak.

 

Bunu birkaç hafta boyunca ve en azından her gün birine masaj yaptıktan sonra ve hala bunun yapmaktan zevk alacağınız bir şey olduğunu düşünüyorsanız, bir sonraki adıma geçin.

 

Arkadaşlarınıza ve ailenize planlarınızı anlatın ve onlara bir saatlik masaj gibi gerçek bir masaj sunun. Bu yine tamamen ücretsizdir ve sadece gerçekten masaj yaptığınız bir kişiden deneyim ve geri bildirim almak içindir.

 

Bunu birkaç kez yaptıktan ve geri bildirim olumlu olduğunda, işletmenizin reklamını yapmaya başlayın. Gazeteye bazı sınıflandırılmış ilanlar koyun. Ve insanların tepki gösterip göstermediğini görün. Ve yerel işletmelere gidin ve bunları tezgaha koymakla ilgilenip ilgilenmediklerini sorun, böylece müşteriler ilgilenirlerse onları alabilirler. Birçok işletme size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Ve sonra bir gün ilk telefonunuz gelir. Ve bu bir müşteri.

 

Size bahsetmek istediğim şeylerden biri, reklamınızda herhangi bir erotik hizmet sunmadığınızı açıkça belirtmeniz gerektiğidir. Bunu başaramazsanız, mutlu sonlar ve ekstralar için bazı talepler alabilirsiniz. Ancak, reklamlarınızda bu hizmetleri sunmadığınızı açıkça belirtirseniz, deneyimlerime göre gerçekten güvenli taraftasınız demektir. Bu basit tekniği uyguladığımdan beri bu tür istekler almayı bıraktım.

 

Bir noktada, bir işletme kaydetmeyi düşünmeniz gerekecek. Bu, elbette, başlamadan önce kendinizi bilgilendirmeniz gereken bir şeydir. Herhangi bir yasayı çiğnemek istemezsiniz. Yaşadığım yerde, bir iş kurmak ve yaklaşık iki ay boyunca kayıt yaptırmamak aslında mümkün ve ancak bu süre içinde gelir elde ederseniz, işi kaydettirmeniz gerekir. Yaşadığınız yerde böyle bir şeyin mümkün olup olmadığına bakın ve mümkünse bundan yararlanın.

 

Kesinlikle ihtiyacınız olacak bir diğer şey ise masaj masası. Bir masaj masası muhtemelen masaj kariyerinizdeki en büyük ön yatırım olacaktır. Basınç uyguladığınızda gıcırtılı sesler çıkaran veya hatta titrek bir his veren dayanıksız bir masaj masası almamalısınız.

 

Ancak yeni başladığınızda, bunun gerçekten uzun yıllar boyunca yapmak istediğiniz bir şey olduğunu bilmeden önce aşırı harcama yapmamalısınız. Sadece bu büyük masaj ekipmanına yaklaşık 200 veya 300 dolar harcadım Bir masaj masası satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok şey var ve bilinçli bir karar vermenizi tavsiye ederim. Birçok kişiye yüzlerce dolara mal olan aynı hataları yapmamanız için sizin için bir masaj masası satın alma rehberi oluşturdum. İnternetten ücretsiz okuyabilirsiniz.


Add cbdforsale to your subscriptions feed

cbdforsale travel blog imagesLeave a Comment:

Or Sign Up To Leave A Comment

To notify a previous commenter, mention their user name: @peter or @peter-smith if there are spaces.


Create Your Free Travel Blog

Join others and Track That Travel

Track That Travel

travel blog, free travel blog travel blog, free travel blog travel blog, free travel blog

® 2018 Track That Travel